Kritikët dhe shkolla jopublike Perla!

Kritika ndaj shkollës jopublike "Perla"

Petriti gjendet fajtor!


Petriti Golemaj i akuzuar nga prokuroria e Tirones per ikjen e dritave ne Qemal Stafa gjate ndeshjes Gramozi-Real Madrid.

Ju kujtohet ndeshja Gramozi-Real Madrid? Besoj se po!Prokuroria e Tiranes me ne fund, pas hetimesh te shumta qe jane bere edhe ne rethe te tjera e vendit, ka zbuluar pergjegjesin per ikjen e dritave ne stadium. Ai eshte Petrit Golemi, pronar i shkolles se mesme te pergjithshme jopublike Perla.

“E bera se doja te denoja kritiket e shkolles se mesme te pergjithshme jopublike Perla per ate qe po me bejne mua dhe institucionit qe une kam ne pronesi” – keshtu shprehet per prokuroret e rrethit tirane zoti Petrit Golemaj, emrin e te cilit po e shkruajme per ti bere pak publicitet imazhit te tij,- nderkohe qe polemikat per ate qe ndodhi gjate ndeshjes nuk jane shuar ende. Me akuza e kunder akuza jane perfshire edhe politikanet, miqte e Petrit Golemit, te cilet nuk kane vonuar te akuzojne njeri-tjetrin.

E dija qe ate nate Kritiket e shkolles Perla po pergatisnin dicka ne kompjuter kunder meje dhe gruas time Merites, prandaj mendova se nese do te nderprisja dritat e stadiumit do te nderpriteshin edhe ato te gjithe Shqiperise dhe keshtu Kritiket e Perles nuk do te arrinin te perfundonin punen e tyre”. Autoritetet tregojne se Petrit Golemaj ishte aq i emocionuar ne momentin e kryerjes se vepres penale saqe e kishte marre me vete siguresen e stadiumit; kjo ishte edhe prova fatale qe e denoje.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: